Küçükyalı Kurye


Küçükyalı Motorlu Kurye Hizmeti...

Bireysel olarak acil gönderilmesi ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir gönderinin ve firmaların Küçükyalı semtinde kurye hizmetlerimizle her türlü resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi, fatura gönderimi ve benzeri her tür iletiler moto kuryelerle birkaç saat içinde ulaştırılmaktadır.

Her türlü gönderi ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Küçükyalı semtinde kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir. Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğumuz ancak zamanımız olmadığından gidip alamadığımız eşyalarımızın kuryeyle aldırılması, okula geldiğimizde evde unuttuğumuz önemli bir kitap ya da dosyanın kuryeyle aldırılması, özel siparişlerinizi sizin almanız yerine moto kuryemizin sizlere getirmesi, havaalanına gidiyorsunuz ama yanınızda olması gereken mühim bir evrak ya da eşyanızı almaya dönecek kadar zamanınız olmadığında moto kuryemiz sizlere ulaştırabilmektedir. Bu ve bunlara benzer günlük yaşantımızda karşılacabileceğimiz aksaklıkları ya da ihtiyaçlarınıza Küçükyalı kurye hizmetimizle siz değerli müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.

Küçükyalı Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz an 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. 22 senedir moto kurye hizmeti vermekte, İstanbul genelindeki müşterimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız sonucunda size en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır. 

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretimi ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre belirlenmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15