Kemerburgaz Moto Kurye


Kemerburgaz Özel Kurye Hizmeti

Günün her saati hizmet vermekte olan Tem Kurye, 1997 yılından günümüze uzanan hizmet ağıyla İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna profesyonel bir teslimat ekibi kurmuştur. Evrak, doküman ve paketlerinizin hem kurumsal hem de bireysel olarak teslime edilmesi için çalışmakta olan firmamız, aynı gün teslimat hizmet verebilmektedir 0850 307 15 15 numaramız üzerinden irtibata geçerek, kurye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

Kemerburgaz Motorlu Kurye Hizmetimiz

İstanbul’un trafik sıkıntısına ve semt uzaklıklarına göre profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, Kemerburgaz motorlu kurye hizmet ağımızla adres konumu fark etmeksizin dağıtıma çıkacaktır. Teslimat bilgisini anında alabileceğiniz eş zamanlı sipariş takip programımız üzerinden, güvenli ve kaliteli bir hizmet alabilir kısa zamanda kuryelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Mail, cep telefonu Sms ve E posta olarak da sizlere bildirilecek olan kurye teslimatları, doküman ve rapor şeklinde de sunulabilmektedir. Yaklaşık 150 ile 210 dakika arasında sürecek olan teslimat süremiz, kısa zamanda motorlu kuryemizle istediğiniz adrese gönderilecek, teslimat sonrası bilgi verilecektir.

Kemerburgaz’dan İstanbul’un Her Yerine Dağıtım

Yüz ölçümü geniş olan İstanbul’un semtleri arasındaki mesafeleri ve trafik sorununu da göz önünde bulundurarak, zamanlı bir şekilde yola koyulacak olan Kemerburgaz kurye ekibimiz, araçlı ya da motorlu hizmetlerimizden yararlanmanız halinde söz veriline saatler arasında adresinizde olacaktır. Acil durumlardan, günlük dağıtımlara kadar kiralama hizmet alabileceğiniz firmamız, size adresinize en yakın kuryemizi anında göndererek teslimat sürecinin başlamasını sağlayacaktır.

Normal kurye, ekspres kurye ve vip kurye hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurarak kısa zamanda teslimat işlemlerinizi yapabilir, haftanın her günü ve her saati kurye hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

7/24 Acil Kurye Hizmetimiz

Kemerburgaz’dan başlayan ve İstanbul’un bütün semtlerine hizmet dağıtan firmamız, acil kurye hizmetiyle gece de hizmet vermeye devam etmektedir. Günün her saati alabileceğiniz kurye hizmetimiz için Kemerburgaz moto kurye numaramızdan bizimle iletişime geçerek anında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sipariş takibi, kurye bilgilendirmeleri ve hizmet ağımız hakkında sınırsız bilgi alabileceğiniz firmamız, sizlere kurye alanında profesyonel bir hizmet sunarak 45 ile 75 dakika arasında sipariş teslimi yapmayı hedeflemektedir.

 

Kemerburgaz Motorlu Kurye Hizmeti...

Kemerburgaz semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Kemerburgaz içinde ya da Kemerburgaz dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Kemerburgaz semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini talep ediyorsanız müşteri hizmetleri servisimiz sizlere en uygun hizmet türümüzle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kemerburgaz Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul ve Kemerburgaz geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Kemerburgaz semtinden göndermek istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15