İstoç Kurye


İstoç Motorlu Kurye Hizmetleri...

İstoç semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. İstoç semtinden İstanbul'un her semtine motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

Kurye hizmetlerimiz ile İstoç'dan istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

İstoç Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamandan işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntı olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve İstoç geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alalbilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlar doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15