İkitelli Organize Sanayi Kurye


İkitelli Organize Sanayi Motorlu Kurye Hizmeti...

İkitelli Organize Sanayi'de günün her saatinde hizmet vermekteyiz. İkitelli Organize Sanayi bölgesinden İstanbul'un her semtine motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık hizmetleri ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

Kurye hizmetimizle İkitelli Organize Sanayi Bölgesinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamından daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işlemler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. İşe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sorun olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi geneline yayılmış geniş mülteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirisiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15