İkitelli Kurye


İkitelli Kurye Motorlu Kurye Hizmeti...

İkitelli semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. İkitelli semti içinde veya İkitelli semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye aracılığıyla taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle İkitelli semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz size uygun hizmet türlerimizle siparişiniz oluşturulacaktır.

İkitelli Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve İkitelli semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan İkitelli semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15