Hızlı Kurye


İstanbul trafiğinde hızlı çözüm

Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyulacak hizmetlerdendir. Nerede ne zaman neye ihtiyaç duyacağımız veya nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olamayacağımız belirsizdir. Bununla birlikte müsait olma durumumuzda dahi hızlı kurye hizmeti ile bu ihtiyacımızı karşılamamız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın bizlere kalmış olması da ayrıca bir kazançtır. 

Hızlı kurye sayesinde Tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendimize getirtebiliriz. İşyeri dışındayken işlerimizi hızlı kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri moto kurye ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim etmektedirler. Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini moto kuryeler ile gerçekleştirmektedirler. Şubelerindeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak moto kurye ile transfer etmektedirler. Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar. Sahadaki personellerine iletilmesi gereken dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar. Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

Tem Kurye’nin hızlı kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre hızlı kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir. 

Hızlı Kurye talepleriniz Expres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir. 

Hızlı Expres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 dakika ile 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.
Hızlı VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 30 dakika ile 70 dakika aralında gönderiniz teslim edilmektedir.


Tem Kurye 


Hızlı Kurye Hizmetleri

444 50 44