Haydarpaşa Gümrük Kurye


Haydarpaşa Gümrük Kurye Hizmeti...

Haydarpaşa Gümrük'den günün her saati motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Haydarpaşa Gümrük'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımzdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Haydarpaşa Gümrük Normal Kurye Hizmeti:    Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Haydarpaşa Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti:   Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Haydarpaşa Gümrük Vip Kurye Hizmeti:           Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Haydarpaşa Gümrük'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Haydarpaşa Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Haydarpaşa Gümrük geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15