Halkalı Gümrük Kurye


Halkalı Gümrük Kurye Hizmeti...

Halkalı Gümrük'te günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Halkalı Gümrük'den İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz.Size en yakın konumdaki motorlu kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Halkalı Gümrük Normal Kurye Hizmeti:    Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Halkalı Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti:   Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Halkalı Gümrük Vip Kurye Hizmeti:          Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Moto kurye hizmetlerimizle Halkalı Gümrük'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Halkalı Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin bir yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Halkalı Gümrük gebeline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15