Güneşli Kurye


Güneşli Motorlu Kurye Hizmetleri...

Güneşli semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Güneşli semtinden İstanbul'un her semtine motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderileriniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Güneşli semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli olan her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Güneşli Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin süreçlerinde sıkıntılar olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Güneşli semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15