Göztepe Kurye


Göztepe Motorlu Kurye Hizmeti...

Göztepe semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermektedir. Göztepe semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve teslimat süreleri ortalama şu şekildedir;

Göztepe Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Göztepe Eskpres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ver teslim edilir.

Göztepe Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Moto kurye hizmetimizle Göztepe semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Göztepe Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Göztepe semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15