Gayrettepe Kurye


Gayrettepe Motorlu Kurye Hizmeti...

Gayrettepe semtinde günğn her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Gayrettepe semtinden İstanbul'un her semtine her tür moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde sizden teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Gayrettepe Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Gayrettepe Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 75-90 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Gayrettepe Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Gayrettepe semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda gönderi yapmanız ya da gönderi aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Gayrettepe Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla beraber işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda işe alınan personelinin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Gayrettepe semtinin geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15