Florya Kurye


Florya Motorlu Kurye Hizmeti...

Florya semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Florya semtinden İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız içim 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Florya'dan istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Florya Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla birlikte işlemler daha hızlı şekilde çözülme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Florya geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretiniz ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının bulunduğu adrese göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15