Fenerbahçe Kurye


Fenerbahçe Motorlu Kurye Hizmeti...

Fenerbahçe semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Fenerbahçe semtinden İstanbul'un bütün semtlerine her türlü motorlu kurye gönderinizin siparişini vermek için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınıp, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınıp, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınıp, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Fenerbahçe'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Fenerbahçe Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla birlikte işlemler daha hızlı çözüme kavuşmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Fenerbahçe semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderi siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15