Express Kurye


Tem Kurye ile Acil Gönderileriniz En Kısa Sürede Teslim Edilir

Express kurye hizmeti almak için uygun bir firma mı arıyorsunuz? O halde farklı seçenekleri ile Tem Kurye size tam da istediğinizi, hatta daha fazlasını sunacak. Gidiş dönüş kurye hizmet, ekspres kurye hizmeti, gece kurye hizmeti gibi farklı gönderi seçenekleri ile herkes kuryelerini dilediği zaman, dilediği şekilde gönderebilecek. Peki bu bana kaça patlayacak diye merak edecek olursanız, göndermek istediğiniz kurye hakkında hesaplamaları Tem Kurye ana sayfasından yapabilirsiniz.

Neden Tem Kurye Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Tercih Etmeliyim?

Gidiş dönüş kurye hizmeti resmi bir evrağın kuruma ulaştırılmasından sonra yeniden göndericiye ulaştırılması için verilen bir hizmettir. Bankalara gönderilen evraklar genellikle b u hizmetten faydalanırlar. Gidiş dönüş kurye hizmetinden faydalanmak için İstanbul’un herhangi bir semtinde olabilirsiniz. Nerede olursanız olun kuryeniz acil kurye olarak işlem görür ve kısa sürede alıcısına ulaştıktan sonra size motorlu kurye aracılığı ile geri getirilir.

Tem Kurye Gece Kurye Hizmeti ile Gönderiler Tatil Günlerinde de Emin Ellerde

Resmi tatil günlerinde ya da mesai saatleri dışında göndermeniz gereken gönderileriniz mi var? O halde gece kurye hizmeti size göre. Saat 18:30’dan sonra gönderimi ne yapacağım diye düşünmenize gerek kalmadı. Bu saate kadar müşteri hizmetlerini arayarak gönderileriniz için ön rezervasyon yaptırmanız yeterli olacak. Müşteri hizmetlerine 0850 307 15 15 hatlı telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koli Gönderileri için Araçlı Kurye Hizmeti

Büyük boyutlarda gönderilmesi gereken  gönderileriniz mi var? Motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyutta olan kuryeler için araçlı kurye hizmeti vermekteyiz. Bu kurye türünde teslimler ortalama 4 saat gibi kısa süre içinde gerçekleşmektedir. İstanbul içinde herhangi bir semte gönderilmek üzere bu hızlı kurye özelliğinden faydalanabilirsiniz. Gönderilerinizi gönderirken ne araç ne de şoför maliyetlerine katlanmak zorunda kalırsınız. Fiyat hesaplaması kişisel bazda özel olarak yapılmaktadır. Müşterilerinize göndermek istediğiniz ürün, taşınmak için hassas ürünler ve bayilere gönderilmek istenilen numuler için harika bir gönderi çeşididir. https://www.temkurye.com/ adresini ziyaret ederek gönderileriniz için önden rezervasyon yapabilirsiniz. 

Günün her saatinde İstanbul'un her bölgesindeyiz.

Express Kurye, bölgelere ve semtlere göre 60 ila 90 dakika arasında alınmasını istediğiniz adresten gönderiniz alınarak, teslim edilmesini istediğiniz adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kurye Hizmetleri İstanbul ve yakın çevresinde tek merkezden yönetilerek gerçekleştirilir. İstanbul'un hangi semtinde olduğunuzun önemi yoktur. İhtiyacınız olduğu anda 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan arayarak kurye servisi talep edebilirsiniz. 1997 yılından bu güne motokurye hizmeti vermekte, İstanbul genelinde yer alan müşterilerimize günün her saati hizmet sunmaktayız.

Bizi aramanız sonucunda en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek siparişiniz 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

Express Motorlu Kurye siparişiniz teslimat adresine teslim edildiğinde sistemimiz aracılığı ile teslimat detayları size mail yoluyla anında iletilmektedir.

Web sitemizde fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek Fiyat ve Teslim Süre bilgisini öğrenip, ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye, Express Kurye, VİP Kurye ve Araçlı Kurye Gönderim seçeneklerimizden birini talep edebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15