Etiler Kurye


Etiler Motorlu Kurye Hizmeti...

Etiler semtinde günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Etiler içinde veya Etiler dışında her türlü motorlu kurye ve arabalı kurye aracılığıyla taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hatlarımızdan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Sizen en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderileriniz en geç 30 dakika içerisinde tarafınızdan teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Etiler semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Etiler Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta işlemler daha hızlı şekilde çözülmekte, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Etiler geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15