Erenköy Kurye


Erenköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Erenköy'de günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Erenköy semtinden İstanbul'un her semtine her tür moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz ile Erenköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Erenköy Kurye hizmeti ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakla birlikte finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Erenköy geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15