Erenköy Gümrük Kurye


Erenköy Gümrük Kurye Hizmeti...

Erenköy Gümrük'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Erenköy Gümrük'den İstanbul'un hemen her semtine motorlu kurye hizmetimiz vardır. Kurye talepleriniz için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Erenköy Gümrük Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Erenköy Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Erenköy Gümrük Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Erenköy Gümrük'den gönderi yapmak istediğiniz her semte günlük iş veya özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Erenköy Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşmakta olup finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Erenköy Gümrük geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15