Eminönü Kurye


Eminönü Motorlu Kurye Hizmeti...

Eminönü'nde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Eminönü semtinden İstanbul'un herhangi bir semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Sizlere en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirilip gönderiniz en geç 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Eminönü semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz, aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Eminönü Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılaması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımıyla beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin süreçlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tğm İstanbul ve Eminönü semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlayacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Express Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15