Dilovası Kurye


Dilovası Moto Kurye Hizmetleri...

Dilovası'nda günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Dilovası semtinden İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içinde adresinizden alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Dilovası semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Dilovası Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta,finansman anlamında da daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımı beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Dilovası geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek talebiniz doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15