Çorlu kurye ve Çorlu moto kurye hizmetinizde


Çorlu kurye ve Çorlu moto kurye hizmetinizde 

Brt kurye kargo firması ile müşterilerimizin siparişlerini en hızlı şekilde ulaştırmak için özenle çalışmalar yapmaktayız. Çorlu moto kurye şehir içi, yurt içi, yurt dışı gibi istenilen her yere gönderilen kargoları alıcılarına kolaylıkla ulaştırmaktadır.

Brt Kargo Gönderimi

Brt kargo gönderim işlemi diğer kargo firmalarının sistemiyle aynıdır. Kargo gönderilirken  gönderenin adı, soyadı, adres ve telefon numara bilgileri gerekmektedir. Ayrıca alıcının da adı, soyadı, adresi ve telefon numarası da kargo gönderilirken yazılması gerekilmektedir. Bütün bilgiler yazıldıktan sonra kargo şirketine kargonun gönderim işleminin yapılması için talepte bulunulmaktadır. Ayrıca Brt kargo firması ile şubeye gitmeden de kargo gönderimi yapılabilmektedir. Kargo firmasını arayıp alınacağı adresin bilgileri verildikten sonra Brt kargo firması verilen adrese gelerek ücret ödemelerini alıp kargoyu istenilen adrese gönderim işlemini başlatmaktadır.

Brt Yurtdışına Kargo Gönderimi

Yurtdışına kargo gönderimi işlemlerinin belirli kuralları vardır. Bu kurallar doğrultusunda hareket edilerek kargolar rahatlıkla yurtdışındaki alıcılara ulaştırılmaktadır. İlk olarak gönderilecek kargonun yasak ürün içermemesi gerekmektedir. Hangi ürünün yasak olup olmadığını öğrenmek için “www.temkurye.com” adresinden kargo firmasına ulaşılarak ya da   ekip kurye iletişim hatlarından aranılarak bilgi edinilebilinmektedir. Daha sonra ürünler yasaklı değil ise göndereceğiniz ülkeye dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü bazı kargo firması bütün ülkelere kargo teslim işlemini yapamamaktadır. Brt kargonun en önemli avantajı yurtdışına kargo gönderimini sağlayabilmektedir. Daha sonra Brt kargo firmasına gönderici ve alıcı bilgileri iletilerek kargo teslim edilmek üzere yola çıkarılmaktadır.

Brt Yurtdışı Kargo Ücretleri

Kargo gönderim ücreti belirlenirken ürünün ebadı, boyutu gibi faktörler göz önüne alınmaktadır. Yurtdışı kargo fiyatları firmalara göre farklılık oluşturmaktadır. Ayrıca gönderimin yapılacağı ülkeler de fiyat belirlemede önemli bir etkendir. Çünkü firmaların anlaşmalı olduğu ülkeler daha indirimli bir ödeme işlemini yapmaktadır. Bunun yanı sıra ülkeler arası mesafelerin kısalığı da bu indirimden yararlanmaya yardımcı olmaktadır. Brt kargo firması ücretleri oldukça makul fiyatlarda tutarak Çorlu kurye teslim işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca yurtdışına gönderilen kargonun fiyatının artmaması için paketlemenin nasıl yapılacağına da dikkat etmek gerekmektedir. Boşluk bırakılmayıp, sıkıca paketlenen ürünler ebat, boy gibi faktörleri azaltacağından kargo fiyatını da en aza indirmektedir.