Caddebostan Kurye


Caddebostan Motorlu Kurye Hizmeti...

Kişisel olarak acele gönderilmesi ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir gönderinin ve firmaların Caddebostan semtinde kurye hizmetlerimiz aracılığıyla her türlü fatura gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi ve benzeri iletiler moto kuryeler ile birkaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.

Her türlü ihtiyacınız için İstanbul'un her semtinde ve Caddebostan'da kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir. Hediye gönderimi, evde veya ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip teslim alamadığımız eşyalarımızın kurye aracılığıyla aldırılması, okula geldiğinizde evde kalan önemli bir dosya ya da kitabınızın kurye ile aldırılması, özel siparişinizi sizin gidip almanız yerine moto kuryemizin sizlere getirmesi, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir eşya veya evrakınızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir. Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları veya ihtiyaçlarınıza Caddebostan kurye hizmetimizle çözüm üretmekteyiz.

Caddebostan Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuzda 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 22 yıldır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saati hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız sonucunda size en yakın moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücreti ve kurye teslimat sürelerini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15