Bulgurlu Kurye


Bulgurlu Motorlu Kurye Hizmeti...

Bulgurlu semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Bulgurlu semtinden İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilrsiniz. En yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim edilmek üzere adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Bulgurlu semtinden dilediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilrsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimizden sizlere uygun hizmet türümüz ile siparişiniz oluşturulacaktır.

Bulgurlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bulgurlu semtinin geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Bulgurlu'dan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye talepleriniz için 0850 307 15 15 numaralı telefonumuzdan arayarak talepte bulunabilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15