Beyoğlu Kurye


Beyoğlu Motorlu Kurye Hizmeti...

Beyoğlu semtinde günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Beyoğlu semtinden İstanbul'un her semtine her türlü motorlu kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın konumdaki motor kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Beyoğlu semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Beyoğlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmil olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelinin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Beyoğlu geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motor kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15