Beyazıt Kurye


Beyazıt Motorlu Kurye Hizmeti...

Beyazıt'da günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Beyazıt semtinden İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Beyazıt Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Beyazıt Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Beyazıt Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Beyazıt semtinden talep ettiğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Beyazıt Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul ve Beyazıt semtinin geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir moto kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük kolay ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15