Bebek Kurye


Bebek Motorlu Kurye Hizmeti...

Bebek'te günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Bebek semtinden İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. En yakın konumdaki moto kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde sizden teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Bebek Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Bebek Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Bebek Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Moto Kurye hizmetimizle Bebek semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaç talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Bebek Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta, işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımıyla beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Bebek semtinin geneline yayılmış müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15