Bakırköy Kurye


Bakırköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Bakırköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Bakırköy'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kurye size yönlendirilerek gönderinizi en geç 30 dakika içerisinde adresinizde teslim alınacaktır.

Moto kurye hizmetimizle Bakırköy'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Bakırköy Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel işe alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bakırköy geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlayacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15