Bağcılar Kurye


Bağcılar kurye birimlerimiz sadece moto kurye olarak değil aynı zamanda araçlı kurye olarak da hizmet vermeye devam ediyor. Moto kuryelerimizin taşıyamayacağı ebattaki koliler için özel olarak hazırlamış olduğumu bu birim ürünleri sorunsuz şekilde sevk etme fırsatını sunuyor. Siz de tek bir tık ile erişim adımını ve yetkili ekip çağırma fırsatını tamamlayarak sürecin tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul içi bu denli hızlı ve güvenilir bir taşımacılık ağı hazırlamamıza rağmen, sunmuş olduğumuz fiyat aralığının makullüğü de olumlu yorumlar almaya devam ediyor!

Taşımacılık Prensipleri Nelerdir?

Bağcılar kurye firmamız ile güvenli bir şekilde hem büyük ebattaki hem de motorlu kuryelerimizin taşıyabileceği küçük ebattaki paketlerinizi gönderebilirsiniz. Gönderim aşamasında sorun yaşamamak için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Süreç içerisinde ürüne asla bir zarar verilmemesi için büyük çaba sarf etmekteyiz. Garantili bir taşımacılık tamamlanacağı için ürünlerde çok düşük bir ihtimalle de olsa bir hasar oluşursa bunun da karşılanması mümkün kılınır. Müşterilerimizin yorumlarına bakıldığı zaman şuana kadar bu tür bir hasar yaşanmadığı da anlaşılıyor!

Kampanyalı Fiyat Aralığı

Tem Kurye birimlerimizi ile makul fiyat aralığının tadını çıkarmak artık çok kolay olacak!

· Profesyonel hizmet birimlerimize ödemeniz gereken tutar göndermek istediğiniz kolinin büyüklüğüne göre değişim gösterir.

· Gönderim sağlanacak olan semtler arası uzaklık da büyük önem arz eder.

Uygun fiyatların yanı sıra Tem Puan sayesinde taşımacılık hizmeti aldıkça puan biriktirme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Bağcılar Motorlu Kurye Hizmetleri...

Bağcılar'da günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Bağcılar'dan İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızı arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın konumda olan motorlu kuryemiz yönlendirilerek en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Moto kurye hizmetimiz ile Bağcılar'dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.

Bağcılar Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelinin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bağcılar geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sunmaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenebilir ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini veya bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15