Avrupa Yakası Motorlu Kurye


Avrupa Yakası Motorlu Kurye

Günümüzde pek çok firma ve iş yeri, Avrupa Yakası motorlu kurye hizmeti veren kuryelere ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Tem Kurye, müşterilerini mağdur etmemek adına Avrupa Yakası’nda birçok semtte açtığı şubeleriyle bu anlamda hizmet vermektedir. Tem Kurye güvencesiyle gönderdiğiniz paketleriniz, İstanbul’un tüm semtlerine en kısa sürede ulaştırılır ve Tem Kurye, 23 yıllık geçmişiyle size bunun teminatını vermektedir.

Motorlu Kuryeler Anadolu Yakası’ndaki İşleriniz İçin de Hizmetinizde

Avrupa Yakası motorlu kurye hizmeti kapsamında, istediğiniz herhangi bir semtten başka bir semte kurye gönderimi yapabilirsiniz. Tem Kurye operatörlerini arayıp bulunduğunuz yeri söylediğinizde, size en yakın kurye adresinize doğru yönlendirilir ve en geç 30 dakika içerisinde paketinizi almak için kapınızda olur. Paketinizi göndermek istediğiniz adresin Avrupa Yakası’nda olması gibi zorunluluk yoktur. İstanbul içerisinde, Anadolu Yakası da dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir noktaya paketinizi gönderebilirsiniz.Gönderdiğiniz paketin adrese ulaşma süresini, seçtiğiniz hizmete göre yine siz belirleyebilirsiniz.

Güvenilir ve Hızlı Taşımacılığın Öncü İsmi

Tem Kurye ile yaptığınız kurye gönderimlerinizde, Tem Kurye size hızlı ve güvenilir taşımacılığın garantisini vermektedir. Bu anlamda en iyi adreslerinizden biri olan Tem Kurye, Avrupa Yakası motorlu kurye hizmeti dahilinde normal kurye, ekspres kurye ve vip kurye seçeneklerinden hangisini seçerseniz, size verilen sürede paketiniz adrese teslim etmiş olur.koli paketleriniz için motorlu kurye yerine araçlı kurye seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Tem Kurye ile yapacağınız düzenli çalışmalar için, özel fiyat seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Tem Kurye ile Kurye Kiralama Yapabilirsiniz

Tem Kurye, Avrupa Yakası motorlu kurye hizmetinin yanı sıra kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Bu anlamda işinize göre size bir personel yönlendirilir ve isterseniz motorlu kurye, isterseniz şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tem Kurye’nin internet adresi www.temkurye.com adresine istediğiniz zaman girerek, daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, kurye hizmeti talep etmek ve kafanıza takılan sorulara cevap bulmak için de 0850 307 15 15 veya 0212 275 11 11 numaralı telefonları arayarak, operatörlerle görüşebilirsiniz.