Araçlı Kurye Taşıma Hizmetimiz


Araçlı Kurye Taşıma Hizmetimiz

Araçlı kurye nedir sorusuna cevap vermek gerekir ise; Tem Kurye olarak büyük ve hacimli gönderileri araç ile taşıyarak verdiğimiz hizmetin adıdır. Araçlı kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bu hizmeti günün her saatinde alabilmesi mümkündür. Geniş ara filomuz ile beraber İstanbul içerisinde herhangi bir noktadan baka bir noktaya kurye hizmeti vermeye 1997 yılından beri devam etmekteyiz. Normal kurye seçeneğine ek olarak; ekspres ve VIP kurye seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Araçlı Kurye Hizmeti Kullanımı

Araçlı kurye İstanbul içerisinde motorlu kurye ile gönderisi taşınamayacak olanların tercih ettiği bir hizmet türüdür. Araçlı kurye ile ilgili bilinmesi gereken detaylar şöyledir:

·         Ortalama dört saat içerisinde gönderi teslimi yapacak şekilde hizmet vermekteyiz.

·         Ek araç ve şoför maliyeti ödemeden; koli, eşya gibi birçok büyük hacimli gönderinin düşük ücretler ile taşınabilmesi mümkün olmaktadır.

·         Hassas ürünlerin aktarımı bu yöntem ile yapılabilmektedir.

·         Şirketler araç sayılarını azaltmak istediklerinde firmamız ile iletişime geçerek; müşterilerine gönderecekleri numune veya ürünler için düzenli olarak firmamızdan araç kiralayabilmektedirler.

Tem Kurye Hava Kargo Hizmeti

Araçlı kurye işinin farklı şehirler arasında olması durumunda; firmamız THY uçakları aracılığı ile aynı gün kargo teslimatı yapabilmektedir. İşleyişe bakıldığında; müşterilerimiz firmamızdan araçlı kurye talep etmektedirler. İzmir, Ankara veya İstanbul şehirlerine gönderi göndermek istenmesi durumunda ise; firmamız ilgili şehre gidecek olan uçağa gönderiyi vermektedir. Uçağın vardığı şehirde bulunan kuryelerimiz ise; havalimanından gönderiyi teslim alarak, teslimat adresine iletmektedir. İstanbul ve İzmir arasında, Ankara ve İstanbul arasında, İzmir ve Ankara arasında karşılıklı uçakla kargo gönderisi yapma imkanı bulunmaktadır. Saat 10:00’a kadar sipariş kaydı yapılan gönderiler; 17:00’a kadar teslim edilmelidir ve bu gönderiler de aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. 12:30 sonrasında firmamıza teslim edilen gönderiler ise ertesi gün öğlen saatlerine kadar alıcıya ulaştırılabilmektedir. Eğer mesai saatleri dışında da gönderi ulaştırılabiliyor ise; 19:00’a kadar alıcıya teslim edilebilmektedir. Hava kargo hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için ise https://www.temkurye.com/ adresimizin ziyaret edilmesi gereklidir.