Aksaray Kurye


Aksaray kurye hizmetlerimiz ile İstanbul semtleri arasında hızlı ve güvenli taşımacılığın tadını çıkarabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmet sistemi sayesinde güvenilir erişim adımını tamamlayarak eşyalarınızın, dokümanlarınızın belirttiğiniz adrese iletilmesi sağlanır. Sadece teslim koşullarında değil aynı zamanda zamanlama konusunda da büyük bir hassasiyet sergiliyoruz. Firmamız size belirtilen zaman aralığında gerekli olan gönderimin yapılması için fırsat sunacaktır!

Tem Puan Fırsatı

Aksaray kurye firmamızda taşımacılık hizmeti aldıkça hanenizde puanlar birikecektir. Hem profesyonel sistemden istifade etmek hem de puan kazanmak için en doğru yerdesiniz. Kazanmış olduğunuz puanları belirtilen firmalarda kolaylıkla harcaya bilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin bizim için ne derece önemli olduğu düzenlemiş olduğumuz kampanyalar ve sunmuş olduğumuz promosyonlar ile daha net anlaşılıyor! Ne kadar çok firmamızdan hizmet alırsanız biriktireceğiniz tutar da o kadar yüksek seviyeye çıkacaktır. Her türlü kazan kazan durumu sizi çağırıyor!

Gönderim Aşamasındaki Temel Prensiplerimiz

Tem Kurye firmamızda sunulan hizmet prensiplerimizin başında güvenle teslimat gelmektedir.

· Gönderim sürecinde bize emanet ettiğiniz eşyalara tek bir zarar gelmesine dahi izin verilmez.

· Size vaat edilen zaman diliminde iletim adımı tamamlanır.

· Sadece mesai saatlerinde değil 7/24 firmamız hizmet vermeye devam ediyor!

Gönderimin her aşamasında vermiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile bildirim yapılacaktır. Aklınızda soru işareti olmadan gönderimin tamamlanması için fırsat sunmaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmet adımlarının her aşamasında ekiplerimiz raporlama da yapacaktır. Bu raporlamaya da dilerseniz ulaşabilirsiniz.

Aksaray'da Motorlu Kurye Hizmeti...

Aksaray semtinde günün her saatinde motorlu kurye gönderi hizmetleri vermekteyiz. Aksaray'dan İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Aksaray Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Aksaray Ekspres Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim edilir.

Aksaray Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Aksaray'dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.


Aksaray Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Aksaray geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15