Akmerkez Kurye


Akmerkez kurye birimlerimiz hem motorlu hem de araçlı olarak hizmet sunuyor. Motorlu kuryelerimiz ile taşınabilecek olan boyutta kargolar için uygun birimimiz anında adresinize sevk edilecektir. Daha büyük ebatta olan ürünler için de endişe duymamalısınız. Belirttiğiniz adrese kolaylıkla araçlı kuryelerimiz de gönderilecektir. Kolilerin şehir için taşımacılığının büyük bir özenle tamamlanması için fırsat sunmaya devam ediyoruz! Hem araçlı hem de motorlu kuryelerimiz büyük bir hassasiyet ile hizmet veriyor. Firmamızda sunulan hizmet kalitesinden daha öncesinde istifade eden kişilerin yorumlarına göz atarak ne derece kapsamlı bir hizmet ağının oluşturulduğunu daha net görebilirsiniz.

Hasarsız Teslimat Fırsatı

Akmerkez kurye birimlerimiz ile en hassas ürünlerin dahi aynı gün içerisinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

· Teslimat aşamasının sorunsuz tamamlanması için özel bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet adımlarında hasarsız teslimat garantimizi bulunuyor.

· Ayrıca ekibimizin başlangıç aşamasında size vermiş olduğu zamanlamanın dışına çıkmadan belirtilen zaman aralığında gönderim adımının şekillenmesi sağlanacaktır.

Gönderimin tüm aşamalarında müşterilerimizin yakından bilgilendirilmesine de ayrıca dikkat ediyoruz!

Uygun Fiyat Aralığı

Tem Kurye profesyonel taşımacılık hizmetinden bütçenizi sarsmadan faydalanmanız için size imkan sunmaktadır. Kolaylıkla uygun fiyat politikasının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca özel kampanyalı dönemlerimiz de mevcuttur. Ana sayfamız üzerinden kampanyalı indirimli dönemlerimizi takip etme fırsatınız vardır. Gönderim sürecinde ne kadar çok talepte bulunursanız üyeliğinize tanımlanacak olan puanlar da artacaktır. Daha sonrasında puanlarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Akmerkez Motorlu Kurye Hizmetleri...

Akmerkez'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Akmerkez'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Akmerkez Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Akmerkez Ekspres Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Akmerkez Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Akmerkez'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.


Akmerkez Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Akmerkez geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15