Acıbadem Kurye


Acıbadem kurye firmamız sayesinde eşyalarınız, dokümanlarınız emin ellerde. Sizden almış olduğumuz ürünleri belirtmiş olduğunuz adres birimine sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

· Gönderilerinizin paketlemesinden de biz sorumluyuz. Gönderilerde asla bir sorun çıkmaması için gerekli olan zarflama ve paketleme adımları tarafımızca tamamlanacaktır.

· Kuryelerimizin üzerine zimmetlenen eşyalarınızın taşımacılık faaliyetlerinin her adımında iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirileceksiniz. Oldukça hızlı ve güvenilir bir taşımacılık adımı tesis edilmiştir.

Sunulan bu eksiksiz ve oldukça güvenilir hizmet sistemine bakıldığı zaman fiyat aralığının ne derece makul belirlendiği daha net anlaşılıyor!

Kesintisiz Hizmet Politikası!

Acıbadem kurye firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında eksiksiz hizmet veriyor. 7/24 kurye temsilcilerimizi ile iletişime geçerek belirttiğiniz adrese ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Sadece kısıtlı mesai saatlerinde değil 7/24 hizmet veren kadromuzda asıl önceliğimizi sizin memnuniyetinizdir! Sunmuş olduğumuz hizmetlerin yüksek memnuniyet ağı aynı zamanda seçkin kadromuzu da ön plana çıkarıyor. İlaç teslimatından gümrük teslimatına kadar her alanda aktifiz! Müşterilerimizin aldıkları hizmete binaen yaptıkları yorumlar da olumlu niteliği ile göz dolduruyor!

Tem Puan Fırsatı

Tem Kurye firmamızda dileyen kişiler puan da toplayabilmektedir. Taşımacılık firmamızdan ne derece aktifi şekilde istifade ederseniz biriktirdiğinizi puan da o kadar artacaktır. Hızlı ve güvenli taşımacılık faaliyetlerinin yanı sıra puan toplama fırsatı da sunuyoruz. Topladığınız puanları belirtmiş olduğumuz mağaza listesinde harcayabilirsiniz. Müşterilerimizin bu puan toplama sistemi hakkında yaptıkları yorumlar da oldukça pozitif!

Acıbadem Motorlu Kurye Hizmeti...

Acıbadem'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Acıbadem'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Acıbadem Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Acıbadem Ekspres Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Acıbadem Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Acıbadem'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Acıbadem Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işer daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Acıbadem geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderim ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız. 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15