Acarkent Kurye


Acarkent moto kurye firmamız ile iletişim kurarak belirttiğiniz eşyaların ve dokümanların paketlenerek, zarflanarak istediğiniz adrese ulaştırılması sağlanacaktır. Ürünlerin gönderiminde paketleme sorumluluğu da firmamıza aittir. Firmamız paketleme adımının eşsiz şekilde yapılmasını sağlar ve herhangi bir darbe ya da hasar gelmesinin önüne geçer. Gönderime hazır hale getirilmesinden sonra hedef adrese doğru yola çıkılacaktır. Kısa bir süre içerisinde size vaat edilen zaman aralığında teslimat gerçekleştirilir. Verilen saat vaadinin dışına çıkılması ya da bir gecikme meydana gelmesi mümkün değildir!

Adrese Teslim Kalite!

Acarkent moto kurye birimlerimizin hizmet politikası kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur! Birimlerimizi adresinize çağırdıktan sonra göndermek istediğiniz semte ve taşımacılık yapılacak olan ürünün boyutuna göre ödemeniz gereken tutar değişim gösterecektir. Size fiyat sunulacak ve güvenilir ödeme yöntemleri ile tahsilat yapılacaktır. Yapmış olduğunuz her taşımacılık işlemi üzerinden ayrıca Tem puan kazanma hakkınız vardır.

Gidiş Dönüş Kurye Birimi

Tem Kurye birimlerimizin bir kısmı da gidiş dönüş şeklinde çalışmaktadır. Örneğin bir kişinin banka evrakının teslim alınması ve daha sonrasında kişiye getirilmesi gerekiyorsa bu işlemler de firmamız tarafından üstlenilebilmektedir.

· Sizin pandemi döneminde ya da yoğun günlerde dışarı çıkmadan da önemli evrak işlerinizi halletmeniz için fırsat sunuyoruz.

· Ekibimiz ilçeler arası gidiş dönüşlü hizmeti makul fiyatlara sunuyor!

Her aşamada size SMS ile bilgi verilecektir. Ayrıca internet üzerinden işlem durumunuz hakkında ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Acarkent'te Motorlu Kurye Hizmetleri...

Acankent'te günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz.Acarkent'ten İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye aracılığıyla taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu telefon numaramızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın Motorlu Kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim edilmek üzere adresinizden alınacaktır.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Acarkent'ten istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz sizlere uygun hizmet türümüz ile siparişinizi oluşturacaktır.

Acarkent Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Acarkent geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Acarkent kurye İstanbul içi gönderimlerinizin kolaylıkla tamamlanması için fırsat sunmaya devam ediyor. Firmamız sayesinde 23 senenin profesyonel tecrübesi ile eşyalarınızın asla hasar almadan zamanında teslim edilmesini mümkün kılabilirsiniz. Alanında eğitimli olan personelimiz sürecin her aşamasında size bilgilendirme yapacaktır. Taşımacılığa dair aklınıza takılan bir sorun olmadan anında kuryenin her adımından haberdar olmak için doğru noktadasınız. Taşımacılıkta bize emanet ettiğiniz ürünleri belirttiğiniz adrese hasarsız şekilde göndereceğimize dair söz veriyoruz! Bu sözü 23 senedir her gün tutuyoruz!

Gönderim Sürecine Dair Detaylar Nelerdir?

Acarkent kurye hizmet birimimizi evinize çağırarak ürünü teslim edebilirsiniz. Evden eve teslimat konusunda hassas şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz!

· Ekip üyelerimize emanet ettiğinizi eşyalar uygun şekilde paketlenir. Taşımaya hazır bir hale getirilir. Dokümanlar da zarar görmeyecek şekilde zarflanır.

· Size gönderim adımı tamamlanıncaya kadar gerekli olan tüm bilgilendirmeler eşsiz şekilde yapılır.

Bu detaylara göz atıldığı zaman sürecin işleyişine dair müşteri yorumlarından memnuniyetin yüksekliği de anlaşılıyor. Siz de hizmet aldıktan sonra olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yetkililerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Aralığı

Tem Kurye birimlerimiz oldukça yetkin ve global kalitede hizmet vermesine rağmen sunmuş olduğumuz fiyat aralığının makul seviyesi de memnun bırakmaktadır. Uygun fiyat aralığı sayesinde yüksek kalitede taşımacılığı, eşyalarınızı riske atmadan makul fiyatlara temin edebilirsiniz. Ekibimizin profesyonel yapısı, uygun fiyat aralığı ve vip hizmet seçenekleri de dikkat çekiyor!

Fiyatlar sayfamızdan Acarkent'ten göndermek istediğiniz semti seçerek Motorlu Kurye fiyatını ve Teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye taleplerinizi 0850 307 15 15 numaralı telefonumuzdan arayarak gerçekleştirebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15