TEMBLOGG
VİP Kurye

VİP Kurye

VİP Kurye Hizmetleri

Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyulacak hizmetlerdendir. Nerede ne zaman neye ihtiyaç duyacağımız veya nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olamayacağımız belirsizdir. Bununla birlikte müsait olma durumumuzda dahi VİP kurye hizmeti ile bu ihtiyacımızı karşılamamız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın bizlere kalmış olması da ayrıca bir kazançtır. 

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti    :Gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Expres Kurye Hizmeti    :Gönderi semtine göre   60-120 dk. arasında teslim edilir.
Vip Kurye Hizmeti          :Gönderi semtine göre     30-60 dk. arasında teslim edilir.

VİP kurye sayesinde Tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendimize getirtebiliriz. İşyeri dışındayken işlerimizi VİP kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Moto Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri moto kurye ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim etmektedirler. Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini moto kuryeler ile gerçekleştirmektedirler. Şubelerindeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak moto kurye ile transfer etmektedirler. Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar. Sahadaki personellerine iletilmesi gereken dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar. Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

Tem Kurye’nin VİP kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre VİP kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir. 

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44

TEM KURYE

VİP Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44 16.05.2016