VİP Kurye


Vip Kurye Hizmetleri

Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyacağınız hizmetlerdendir. Nerede ne zaman hangi saatte neye ihtiyaç duyacağımız veya nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olmayacağınız belirsizdir. Bununla beraber müsait olma durumumuzda dahi VİP Kurye hizmeti ile bu ihtiyacımızı karşılamamız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın bizlere kalması ayrıca bir kazançtır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-210 dakika arasında teslim edilir.

Expres Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

VİP Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 30-75 dakika arasında teslim edilir.

VİP Kurye sayesinde Tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri alınacak adresten aldırarak kendimize getirtebilir ya da farklı bir adrese bıraktırabiliriz. Ofis dışındayken işlerimizi VİP Kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız gönderileri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Moto Kurye kullanımına firmalar açısından şu şekilde örnekler verebiliriz; Web üzerinden ürün satışı yapan şirketler bu ürünleri moto kurye ile müşterilerine ortalama üç saat içinde teslim etmektedir. Yine firmalar şubeleri arasındaki ürün, evrak transferini moto kuryeler ile gerçekleştirebilmektedir. Şubelerdeki günlük rapor çıkışlarını merkezlerine düzenli olarak kurye ile transfer edebilmektedir. Faturalarını bir kaç saat içinde müşterilerine ulaştırabilmektedir. Sahadaki personellerine iletilmesi gereken belge, dosya, ürün, kaşe, cihaz ve benzeri ihtiyaçları kurye aracılığıyla göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar. Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldırkları ofis personellerinin maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir kolaylığı ise kurye firmasının onlarca personeli ile her an ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Firma çalışanları ile ise aynı zamanda ancak bir işi tamamlayabilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir personelin gün içerisinde bir kaç işi ancak yapabilmesi mümkünken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan motorlu kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırabilmektedir.

Tem Kurye'nin VİP Kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız her anda her türlü taşıma işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre VİP Kurye taleplerinizi adresinizden aldırarak en seri şekilde teslim adresine yönlendirmektedir.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


TEM KURYE

VİP Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44