TEMBLOGG
Tuzla kurye

Tuzla kurye

Tuzla ve İstanbul'un her semtinde kurye hizmetleri

İstanbul'un her semtinde ve Tuzla da kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir. 

Tuzla da kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 444 50 44 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 yılından bu yana motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Tuzla’da Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Tuzla geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Tem Kurye sektörünün en geniş müşteri ağına sahip kurye firmasıdır. Bu sebeple İstanbul'un en uç semtlerinde dahi günün her saatinde kuryelerimiz bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Tem Kurye

Tuzla Kurye Hizmetleri

444 50 44

 12.05.2017