Kurye İle Kargo Gönderileri


Kurye İle Kargo Gönderileri

Kurye ile kargo  gönderimleri müşterilere kolaylık ve zaman kazandırmaktadır. 

Motor Kurye

Motor kuryeler ve yaya kuryeler teslim edilmesi gereken belgelerin ya da ürünlerin alıcıya eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Teslimat için kuryenin yol güzergâhlarını iyi bilmesi gerekmektedir. Yollarda yapılan yol çalışmalarını takip etmelidirler. Kuryelerin dağıtımı sırasında sabırlı ve güler yüzlü olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra ekip çalışması halinde işlerin ilerlemesi oldukça önemlidir. Kuryeler yaptıkları işleri iş birliği içerisinde yapmalıdır.

Yaya Kurye

Firmaların yaya kuryeleri kısa mesafe olan gönderilerde çalışmaktadır. Gerektiği zaman müşterilerin adreslerine giderek siparişi alıp gönderim için araçlara teslim etmektedirler. Ya da gelen siparişlerin alıcılara ulaşması için çalışmaktadırlar.

Araçlı Kurye

Siparişlerin alımı ya da dağıtımı sırasında yaya olarak çalışılması yerine araç kullanılmaktadır. Motor kuryeler ya da arabalı kuryeler daha uzak mesafelerdeki teslimatlarda çalışmaktadır. Bunun için araçlara uygun olarak ehliyet istenmektedir.

VIP Kurye

Gönderilerin teslimatlarının normal zaman diliminde daha kısa süre içerisinde yapılmasını sağlayan bir hizmet türüdür. Siparişlerin adresten alımı ile başlayıp alcının adresine teslim edilmesine kadar olan süreç ortalama 45-75 olmaktadır. Bu süre teslimatı yapılacağı semtin uzaklık durumuna göre değişiklik göstermektedir. Müşteriler VIP kurye hizmetini seçerek kargo alımlarını ya da gönderimlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Tem Kurye Araç Kiralama

Vatandaşlar Tem kuryeden araç kiralama imkânına sahiptir. Aşağıda araç kiralanabilecek durumlar yer almaktadır. Bu durumlar:

·         Personellerin çeşitli sebeplerden dolayı işe gelmemesi

·         Motosiklet ya da araçların kaza yapması

Bunun yanı sıra Tem kuryeden araç kiralamak isteyen müşteriler için personellerin sosyal harcamaları bulunmamaktadır. Bununla birlikte fatura maliyetleri ya da trafik ceza borcu gibi ek ücretler vatandaşlara yansıtılmamaktadır. Kurye kiralamak isteyen kişiler 444 50 44 numaralı müşteri hizmetlerinden detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. Ayrıca tarayıcılardan “www.temkurye.com” internet adresine girilerek “iletişim” sekmesinde yer alan bilgi formunu doldurarak da sormak istenilen sorular firmamıza iletilebilmektedir. Hem kurye ile kargo işlemlerinde hem de araç kiralama işlemlerinde firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup sabır ve hoşgörü ile çalışmaya devam etmekteyiz.