Tekstilkent Kurye


Tekstilkent'te motorlu kurye hizmetleri

Tekstilkent de günün her saatinde motorlu kurye servisi vermekteyiz. Tekstilkentten İstanbul'un her yerine her tür moto kurye ihtiyacınız için 444 50 44 no'lu hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet sürelerimiz ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-210 dakika arasında teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 30-75 dakika arasında teslim edilir.


Kurye siparişleriniz için arayınız: 444 50 44

Motorlu kurye hizmetimizle Tekstilkent'den dilediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Tekstilkent'de Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte hem de işler daha seri bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak da hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gerekli bu işler için yeni personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Bütün bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi bütün İstanbul ve Tekstilkent geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip biri moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir çözüm ve kolaylıktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Fiyatı ve Teslimat Süre bilgisi öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Express Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.


Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


TEM KURYE

Tekstilkent Moto Kurye

444 50 44