Pendik Kurye


Pendik Motorlu Kurye Hizmeti...

Pendik semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Pendik semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye hizmeti ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Pendik Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Pendik Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Pendik Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Moto kurye hizmetimizle Pendik semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Pendik Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta ve işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Pendik geneline yayılmış geçin müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderilerinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44