Yeniköy Kurye Taşıma Hizmetlerimiz


Yeniköy Kurye Taşıma Hizmetlerimiz

Yeniköy motorlu kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin normal taşıma, ekspres taşıma ve VIP taşıma olmak üzere kurye hizmeti alabilmeleri mümkündür. Motorlu kuryelerimiz gibi taşıma hizmeti için araç filomuz da bulunmaktadır. Yeniköy kurye hizmetinden bireysel müşteriler gibi kurumsal müşterilerimiz de faydalanabilmektedir. Şirketler abonelik işlemlerini yaparak, indirimli fiyatlar ile hizmet almaya devam edebilmektedirler. Müşterilerimiz istedikleri takdirde paketleme hizmetimizden faydalanabilmektedirler. Ayrıca kendilerinin paketledikleri gönderileri de teslim edebilmektedirler. Tem Kurye ile taşınan kargolar, belirli şartlar ve durumlar dahilinde güvence altındadır. Firmamız bünyesinde 24 saat süresince kurye hizmeti verilmektedir.

Yeniköy Ekspres Kurye Hizmetlerimiz

Yeniköy moto kurye hizmeti alan müşterilerimizin gönderilerini daha kısa süre içerisinde ulaştırabilmek için ekspres kurye hizmetinden faydalanabilmesi mümkündür. Normal gönderiler; 150 dakika ile 210 dakika arasında teslim alındıktan sonra adrese teslim edilmektedir. Ancak ekspres kurye hizmeti alan müşterilerimizin gönderilerine öncelik verilmektedir ve bu yüzden gönderinin teslim alınma süresi 75 dakika ile 120 dakika arasında olmaktadır. 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayan müşterilerimizin oldukları yere en yakın motorlu kurye yönlendirilmektedir. Gönderinin teslim alımı sırasında kuryemizin bekletilmemesi önemle rica edilmektedir. 5 dakikalık bekleme süresi için ücret alınmamaktadır. Ancak 5 dakikadan sonrası için dakika başına ek ücret eklenmektedir. Bu ek ücretlendirmeleri ise firmamız tarafından müşterilerimize bildirilmektedir.

Yeniköy Araçlı Kurye Hizmetimiz

Yeniköy kurye hizmeti alacak olan müşterilerimizin gönderilerinin hacimli ve büyük ebatta olması durumunda; araçlı kurye hizmeti sunulmaktadır. Araçlı kurye hizmeti ile gönderilerin taşıma süresinde herhangi bir değişim olmamaktadır. Motor kurye ile eş sürelerde gönderiler alıcı adresine ulaştırılmaktadır. Gün içerisinde teslim edilmesi gereken çok büyük ebattaki bir koli, maksimum 4 saat içerisinde teslim edilebilmektedir. Yeniköy kurye hizmetimizden faydalanacak olan müşterilerimiz ekstra araç ve şoför parası ödemeden hizmet alabilmektedirler. https://www.temkurye.com/ adresinden araçlı kurye fiyatları hakkında bilgi edinile bilmektedir. Şirketler araçlı kurye hizmetini aşağıdaki durumlarda tercih etmektedirler:

·         Müşterilerine ürün veya numune gönderirken

·         Hassas ürün gönderimi yaparken

·         Bir adresten koli alımı yapılıp başka bir adrese ilgili kolinin götürülmesi gerektiği zaman                          

                                  

 

                                                                             Yeniköy kurye   | Yeniköy moto kurye | Yeniköy motorlu kurye