VİP Kurye


Vip Kurye

Dışarıdaki işleriniz için, size büyük kolaylık sağlayan motorlu kurye hizmetlerindeki en önemli noktalardan birisi, kuryelerinizin adrese ulaşım süresi. Bu anlamda acil olarak ulaşması gereken kuryelerinizi adrese ulaştırma sözü veren, İstanbul’daki en iyi motorlu kurye hizmeti Tem Kurye, size vip kurye hizmetini sunmaktadır. Vip kurye sayesinde kuryeleriniz adresine en kısa sürede teslim edilir.

Vip Kurye ile Kuryeleriniz 30 dakikada Adresinde

Tem Kurye, 23 yıldır İstanbul’un her yerine verdiği motorlu kurye hizmeti ile sektörde bayrağı elinde taşımaktadır. Bu anlamda en güvenilir adreslerinizden biri olan Tem Kurye, kuryelerinizi gönderim süresi konusunda da size birtakım tercihler sunmaktadır. Tem Kurye ile göndereceğiniz kuryeleriniz için, normal kurye, ekspres kurye ve vip kurye seçeneklerinden birini, ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.Vip Kurye hizmetindekuryelerinizin 30 – 75 dakika arasında adresine ulaştırılacağı sözü verilir ve bu anlamda Tem Kurye kendisini kanıtlamış isimlerden birisidir.

İstediğiniz Zaman Her Türlü Taşıma İşiniz İçin Arayabilirsiniz

Yaptığınız işe göre kuryelerinizi ne zaman göndermeniz gerektiği durumu değişiklik gösterebilir. Örneğin web sitesi üzerinden satış yapan firmalar, satın alınan ürün sahibinin adresinin aynı şehir içerisinde olması durumunda, belli bir teslimat süresi sözü verebilir. Böyle durumlar moto kuryelere başvurulmaktadır. Belli bir sürede teslim edilmesi gereken kuryeleriniz için, Tem Kurye’ninvip kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kurye hizmeti almak için belli saatleri beklemenize gerek yok. Günün herhangi bir saatinde Tem Kurye' yi 0850 307 15 15 ya da 02122751111 numaralı telefonlardan arayıp hizmet alabilirsiniz.

Vip Kurye Tüm İstanbul Genelinde Hizmetinizde

Bazı firmaların personelleri sahada çalışmaktadır ve personel sahada çalışırken, firmadan gerekli bir belge ya da evraka ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda personelinizin nerede olduğunun bir önemi olmadan Tem Kurye aracılığıyla dilediğiniz evrak ve belgeyi personelinize vip kurye hizmeti ile kısa sürede ulaştırabilirsiniz.Vip kurye hizmeti ile ilgili bilgi almak isterseniz, telefon numaralarından arayabileceğiniz gibi, www.temkurye.com adresine girerek de bilgi almanız mümkün. İnternet adresinden, fiyat hesaplaması yaparak bu anlamda da bilgi edinme şansına sahipsiniz.

Firmamız kurye alanında 23 senedir kesintisizi şekilde hizmet vermektedir. Sunulan hizmet ağımızda en dikkat ettiğimizi hususların başında hızlı ve güvenli teslimat geliyor. Kuryenizin güvenle ve belirtilen zaman aralığında teslim edilmesini isterseniz doğru noktadasınız. A4 dosya gönderiminden başlayarak boyut bakımından büyük olan malzemelerin gönderimine kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz. Boyut ne kadar büyük olursa olsun hasar almadan gönderimin tamamlanması konusunda garanti veriyoruz. Şuana kadar firmamızdan istifade eden müşterilerimizin yorumlarına göz atarak müşteri memnuniyet seviyemize dair de fikir alabilirisiniz.

Hızlı Teslimat Garantisi

Vip kurye hizmetimiz en hızlı iletim alternatiflerini sunmaktadır. Firmamızda sunulan hızlı iletim sistemi size tahmini olarak ürünün ne zaman iletileceği konusunda bilgi verecektir. Gönderime ve ulaştırmaya dair her aşamada iletişim numaralarınız üzerinden sorunsuz şekilde bilgilendirileceksiniz.

Kurye Fırsatı

Vip kurye sistemimizde ortalama fiyat aralığını internet üzerinden öğrenme fırsatınız da bulunuyor. Özellikle pandemi dönemi kapsamında özel gönderim ve sağlık bakımından bir hijyen sorunu olmayan firmalar ile çalışmanın önemi bir kere daha anlaşılmıştır.

· Gönderilecek olan ürün boyutunun internet üzerinden açılan sekmede belirtilmesi gerekir.

· Hangi ilçeler arasında gönderimin sağlanacağına dair de dikkatle belirleme yapılması gerekir. Mesafe arttıkça ödeme tutarı da artar.

Tem Kurye olarak 23 senedir bu alanda aktifiz. Hizmet politikamızın temelinde uygun fiyata yüksek kalite sunumu geliyor! Siz de iletişim numaralarımız üzerinden erişerek yetkililerimizden aklınıza takılan hususların aydınlatılmasını talep edebilirsinizi.

Vip Kurye Hizmetleri

Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyacağınız hizmetlerdendir. Nerede ne zaman hangi saatte neye ihtiyaç duyacağımız veya nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olmayacağınız belirsizdir. Bununla beraber müsait olma durumumuzda dahi VİP Kurye hizmeti ile bu ihtiyacımızı karşılamamız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın bizlere kalması ayrıca bir kazançtır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-210 dakika arasında teslim edilir.

Expres Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

VİP Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 30-75 dakika arasında teslim edilir.

VİP Kurye sayesinde Tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri alınacak adresten aldırarak kendimize getirtebilir ya da farklı bir adrese bıraktırabiliriz. Ofis dışındayken işlerimizi VİP Kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız gönderileri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Moto Kurye kullanımına firmalar açısından şu şekilde örnekler verebiliriz; Web üzerinden ürün satışı yapan şirketler bu ürünleri moto kurye ile müşterilerine ortalama üç saat içinde teslim etmektedir. Yine firmalar şubeleri arasındaki ürün, evrak transferini moto kuryeler ile gerçekleştirebilmektedir. Şubelerdeki günlük rapor çıkışlarını merkezlerine düzenli olarak kurye ile transfer edebilmektedir. Faturalarını bir kaç saat içinde müşterilerine ulaştırabilmektedir. Sahadaki personellerine iletilmesi gereken belge, dosya, ürün, kaşe, cihaz ve benzeri ihtiyaçları kurye aracılığıyla göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar. Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldırkları ofis personellerinin maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir kolaylığı ise kurye firmasının onlarca personeli ile her an ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Firma çalışanları ile ise aynı zamanda ancak bir işi tamamlayabilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir personelin gün içerisinde bir kaç işi ancak yapabilmesi mümkünken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan motorlu kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırabilmektedir.

Tem Kurye'nin VİP Kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız her anda her türlü taşıma işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre VİP Kurye taleplerinizi adresinizden aldırarak en seri şekilde teslim adresine yönlendirmektedir.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


TEM KURYE

VİP Moto Kurye Hizmetleri

0850 307 15 15