Ucuz Kurye İle Kargo Gönderimi Yapmak


Ucuz Kurye İle Kargo Gönderimi Yapmak

Kurye çeşitleri olarak yaya ve moto kuryeler müşterilere kargolarının teslimatı için hizmet vermektedir. Bu hizmetin ücreti dağıtım yapılacak ilin uzaklığına, evden teslim alınıp alınmadığına, gece ya da gündüz talepte bulunulması gibi konulara göre değişiklik göstermektedir. Firmamız ucuz kurye ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Gönderi Teslim Süresi

Kaliteli ve ucuz kurye hizmeti almak isteyen İstanbul’da yaşayan müşteriler şehir içi gönderim işlemlerini yaklaşık olarak 150 ile 210 dakika arasında geçekleştirmektedir. Bunun için firma merkezlerine gidilmesi gerekmemektedir. Kuryelerimiz bulunduğunuz yerin konumuna gelerek kargolarınızı teslim alıp göndermek istediğiniz yere güvenli ve hızlı bir şekilde iletmektedir. Kargo teslim edilmesinden sonra kargo yollayan kişiye teslimat bilgisi verilmektedir. Bu bilgi e-mail üzerinden aktarılır. Fakat müşterilerin isteği doğrultusunda cep telefon numaralarına da SMS ile teslimat bilgisi iletme yapılabilmektedir.

Gönderim Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kargo gönderimi için kurye şirketlerinden kurye çağrılmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda listelenmektedir:

·         Gönderim yapacak kişinin hazır olması durumunda kurye çağrılmalıdır. Olabildiğince çağrılan kuryeler çok fazla bekletilmemelidir.

·         Gönderilecek ürünün paketleme işlemleri güzel bir şekilde yapılmalıdır.

·         Paketleme işleminden sonra alıcı ile ilgili bilgiler eksiksiz bir şekilde paketin üzerine yapılmalıdır.

·         Gönderilerin paketlenmesinde kullanılan malzemeler mevcut olan hava şartlarına göre uygun olmalıdır.

·         Bazı kargo gönderimlerinde ek ücretler bulunabilmektedir. Bu ek ücretlerin hangi durumlarda ve ne kadar alındığı konusunda gerekli bilgiler “www.temkurye.com “ internet adresinden tarayıcılardan girilerek kolay bir şekilde görülmektedir

Gönderi Ücretlerinin Belirlenmesinde Etkili Faktörler

Ucuz kurye ile gönderim işlemlerinde ödenmesi gereken miktarın belirlenmesinde aşağıda yer alan faktörler etkili olmaktadır:

·         Gönderinin eni

·         Gönderinin boyu

·         Gönderinin yüksekliği

·         Gönderinin ağırlığı

Bunun yanı sıra eve kurye çağrılması durumunda da fiyat değişikliği oluşmaktadır. Ayrıca gün içerisinde yapılan teslimat işlemleri ve gece yapılan teslimat işlemleri ücretlendirmeleri de farklıdır. Fiyatlar konusunda her türlü sorularınızı müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 307 15 15 hattından ya da 0212 275 11 11 numaradan iletebilirsiniz. Uygun fiyatları gönderim hizmetimiz ile kargolarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz yere teslim etmekteyiz.