Tüm İstanbul Genelinde Kurye Hizmeti


Tüm İstanbul Genelinde Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti söz konusu olduğunda, güven konusu oldukça önem taşımaktadır. Hem İsterseniz özel işlerinizi, isterseniz kişisel paketlerinizi emanet edeceğiniz kuryelere, paketinizi verdikten sonra gözünüzün arkada kalmaması için, Tem Kurye en iyi tercihlerinizden biri olacaktır. Tüm İstanbul genelinde kurye hizmeti veren Tem Kurye, paketinizi sizden alıp, şehrin istediğiniz herhangi bir noktasına götürebilir.

Motorlu Kurye Hizmetlerinde Öncü İsim: Tem Kurye

Tercih edebileceğiniz pek çok motorlu kurye hizmeti olsa da bu anlamda dikkat etmeniz gereken şeyleri göz ardı etmemelisiniz. Paketinizi teslim ederken kuryenizin verilen sürede ulaşacağının ve size güven sözünü veren Tem Kurye, sektörün en önde gelen isimlerindendir. Paketinizi, tüm İstanbul genelinde kurye hizmeti veren Tem Kurye’ye teslim ederken belirlediğiniz gönderim saatini bir dakika bile geçirmeden, kuryeleriniz adresine teslim edilmiş olur. Tem Kurye hakkında merak ettikleriniz için www.temkurye.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Geniş Müşteri Kitlesiyle, 23 Yıldır Hizmetinizde

Eğer aradığınız şey güvense, başvurmanız gereken doğru adres; Tem Kurye. Sektörde 1997 yılından beri, tam 23 yıldır hizmet veren Tem Kurye, bu sürede geniş bir müşteri kitlesi oluşturmayı da başardı. Size sunacağı referanslar sayesinde gözünüz arkada kalmadan kuryelerinizi teslim göndermek istediğiniz adrese sorunsuz ulaşacağından emin olarak, Tem Kurye’ye teslim edebileceksiniz. İhtiyacınıza göre gönderim süresini, normal kurye, ekspres kurye ya da vip kurye seçenekleri arasından tercih etme imkanına sahipsiniz. Paketlerinizin gönderim ücretleriyle alakalı bilgi almak isterseniz de yine www.temkurye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kuryeleriniz Yarım Saat İçerisinde Adrese Ulaştırabilir

Kuryelerinizi tüm İstanbul genelinde kurye hizmeti veren Tem Kurye aracılığıyla, yarım saat içerisinde istediğiniz adrese göndermeniz mümkün. Bunun için gönderim seçenekleri arasından vip kurye hizmetini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Motorlu kuryelerin yanı sıra araçlı kurye hizmeti de veren Tem Kurye, acil bir şekilde adrese ulaştırılması gereken kuryelerinizi, en hızlı şekilde ulaştırmanız için iyi bir seçenektir. Tem kurye ile göndermek istediğiniz kurye hakkında, istediğiniz bilgiye site adresi aracılığıyla ulaşamazsanız, 0850 307 15 15 no’lu telefondan da günün her saati bilgi alabilirsiniz.

Tüm İstanbul genelinde kurye hizmeti sağlarken ürünlerinizin korunmasını ve olabildiğince hızlı şekilde belirttiğiniz adrese gönderilmesini sağlıyoruz. Süreç içerisinde İstanbul’un ilçeleri arasında gönderim hizmeti alan kadim müşterilerimizin yorumlarına baktığınız zaman hizmet sistemimizin ne derece güvenilir olduğu konusunda daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Hızlı Gönderim

Tüm İstanbul genelinde kurye hizmeti verirken profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmeti diğer kurye firmalarından ayrıştıran hususların başında kesinlikle hız gelmektedir. Size vaat edilen zaman aralığında gönderimin tamamlanması için fırsat sunuyoruz!

· Ödemeniz gereken tutar ilçeler arası mesafeye ve göndereceğiniz malzemenin boyutuna göre değişim göstermektedir.

· Ürün boyutu ne olursa olsun sağlam ve zamanında gönderim adımının tamamlanacağından emin olabilirsiniz. Hızlı gönderim, tecrübeli kadro ve güler yüzlü hizmet bir tık kadar uzağınızda!

İletişim numaralarımız üzerinden gerekli olan fiyat bilgilendirmesini daha net şekilde alabilirsiniz. İstanbul’da kurye kullanımı özellikle pandemi dönemi ile beraber artış göstermiştir. Arkadaşlarınızdan resmi kurumlara kadar birçok alanda bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özelik hizmet akışı sizin için de harika bir erişim fırsatı sunacaktır.

Hasar Garantisi

Tem Kurye 23 yıldır kurye alanda hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünlerin hasar garantisinde olduğu da ayrıca dikkat çekmektedir. Siz de kısa bir süre içerisinde hasar garantisinin tadını çıkarabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında bir aksaklık olması ve ürününüze zarara gelmesi durumunda bunun maddi karşılığı tarafınıza sorunsuz şekilde iletilecektir.

İstanbul'un hangi semtinde bulunduğunuz mühim değil

Motorlu Kurye Hizmetleri, bir merkezden yönetilerek İstanbul genelinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle nerede olduğunuz mühim değildir. İhtiyaç halinde 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan bizleri arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 senesinden bu yana motorlu kurye hizmeti vermekte ve bütün İstanbul genelinde yer alan müşterilerilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmanız neticesinde size en yakın kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Fiyat ve Teslimat Süre bilgisini öğrenip ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerimizden her hangi birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Kurye hizmeti almak için telefon numaramız: 0850 307 15 15


TEM KURYE

1997 yılından bugüne söz verip değer taşıyoruz.

0850 307 15 15