Taşımacılık


Yük Taşımacılık Hizmetleri...

Günün her saatinde İstanbul'un her semtinde yük taşımacılığı işi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul'da hangi semtte olursanız olun acil nakliye ihtiyaçlarınız için bizi aramanız halinde taşıma işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Bu hizmetimizden firma ya da bireysel kullanıcı olmanız fark etmez, talep halinde herkes faydalanabilir.

Tem Kurye Acil Yük Taşıma Hizmetiyle müşterilerinin aynı gün içinde büyük hacimdeki gönderilerini ya da kolilerini İstanbul genelinde hizmet vermekte olan size en yakın konumdaki Doblo Kargo araçları ile alarak teslimatını sağlamaktadır. Bu hizmetimizle firmalar gerek müşterilerine gerekse kendi şubelerine göndermek istediği ürün, eşya, koli ve benzeri gönderileri bünyelerinde araç bulundurma zorunlulukları kalmadan daha az maliyetle gönderebilmektedir.

Tem Kurye, müşterilerinin buna benzer planlı ya da sürekli taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak çözümler üretir.

* Bayilerinize ya da müşterilerinize ürün ya da numune mi göndereceksiniz ?

* Bir adresten paket, ürün, koli mi aldıracaksınız ?

* Nadiren dahi olsa araçla herhangi bir taşıma işine ihtiyaç mı duyuyorsunuz ?

* Şirketinize iki araç fazla geliyor ancak bir araç da işinizi görmeye yetmiyor mu ?

Bu işleri yaptırmak için; araç alımı, kaza yapması, tamiratı, kontrol edilmesi, yenilenmesi, şoför maliyeti, işe gelememe riskleri ve sosyal haklarının beraberinde getirmiş olduğu bu sorumlulukların artık sizleri düşündürmesine gerek yoktur.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye servisimizle anında tüm taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Bu gücü kullanın...

Fiyatlar sayfamızdan Arabalı Kurye seçeneğini işaretleyerek taşımacılık yaptırmak istediğiniz semtleri seçerek taşımacılık fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44