Şişli kurye


Günün her saati Şişli ve İstanbul'un her semtindeyiz


Şişli ve İstanbul genelinde günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz.

Şişli kurye hizmeti ile İstanbul'un neresinde olduğunuz önemli değildir. İhtiyaç duyduğunuz anda 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan bizi arayarak Şişli kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 yılından bugüne tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetleri gerek firmalara gerekse bir yerlere zorunluluk haline gelmiştir. Şirketlerin gerek müşterilerine gerekse sahadaki personellerine göndermesi gereken her türlü şey motorlu kurye ile anında ulaştırılmaktadır. Yine şirketlerin müşterinden veya sahadaki personellerinden aldırması gereken şeyleri motor kurye ile kısa sürede kendilerine getirtebilmektedirler. Trafik ve işlerin yoğunluğu ile fazla personel bulundurma gibi lüksümüzün olmadığı günümüzde her an ihtiyaçlarımızı görmekte olan motor kurye hizmetleri önemli bir çözüm ortağımız olmaktadır. Bireylere bağımlılığı azaltması ve tüm İstanbul genelinde aynı anda ihtiyaç duyacağımız farklı adreslere gönderilmesi gereken şeyleri aynı zaman diliminde ulaştırılabiliyor olunması çok önemli bir imkan kabiliyeti kazandırmaktadır.

Genel olarak maalesef işlerimizi son dakikaya kadar bekletmekte ve süreçleri zorlaştırmaktayız. 1997 yılından bu yana vermiş olduğumuz motor kurye hizmetimizde sık sık bu durumla karşılaşmaktayız.

Örneğin; Önemli günlere ve katılımcılara ait son günlere bırakılan onlarca davetiyeyi bir kaç saat içerisinde tüm İstanbul genelinde adreslere ulaştırarak bu tür organizasyonlardaki gecikmeleri telafi etmekteyiz. Buna benzer zamanın kalmadığı ve işlerimizin aksama durumu ile karşı karşıya kaldığımız anlarda hizmetlerimiz ile bu zorlukların aşılması için her an hazır durumdayız. 

Motor kurye fiyatları aynı mesafedeki işin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de motor kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Fiyat ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin konumuna göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

TEM KURYE

Şişli Kurye Hizmetleri

0850 307 15 15