Şekerpınar Moto Kurye


Şekerpınar Moto Kurye Hizmeti...

Şekerpınar semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Şekerpınar semti içinde ya da Şekerpınar semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Şekerpınar semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli olan her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini talep ediyorsanız müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en uygun hizmet türümüzle siparişinizi oluşturacaktır.

Şekerpınar Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı geri bildirim alınmaktadır. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Şekerpınar geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip olan bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Şekerpınar semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek talebiniz doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden biri ya da birkaçını talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15