Sarıyer Motorlu Kurye Hizmet Detayları


Sarıyer Motorlu Kurye Hizmet Detayları

Sarıyer moto kurye hizmeti; 18:30’a kadar normal tarife ile, 18:30’dan sonra ise gece tarifesi ile alınabilmektedir. Sarıyer motorlu kurye olmak isteyenlerin firmamız Tem Kurye ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Uzun yıllardan beri kurye hizmeti veren firmamız, yıllar içinde kazandığı deneyim ile beraber koordine bir hizmet sunmaktadır. Gelen ve giden gönderiler ile ilgili bütün kayıtlar firmamız tarafından saklanmaktadır. Bu sayede beraber çalıştığımız müşterilerimizin iç kontrollerini sağlamasına da katkıda bulunmaktayız. TEM Gönderi Yönetim Merkezimiz ile yoğun gönderi trafiği olsa dahi gönderilerin zamanında yerine ulaşabilmesi için gerekli donanıma sahip olmaktayız. 0850 307 15 15 numaralı hat aranarak kurye hizmeti talep edebilmek mümkündür.

Sarıyer Motorlu Kurye VIP Hizmetlerimiz

Sarıyer motor kuryelerimiz aracılığı ile VIP hizmet alabilmek mümkündür. İstanbul’un herhangi bir bölgesinden başka bir bölgesine gönderi ulaştırmak isteyen müşterilerimizin fazla vaktinin olmaması durumunda, VIP gönderi seçeneği ile daha kısa sürede gönderilerini alıcılara ulaştırabilmelerini sağlamaktayız. Normal kurye hizmeti 150 dakika ile 210 dakika arasında iken, VIP hizmet ile bu süre ortalama 45 dakika ile 75 dakika arasına düşmektedir. VIP hizmetlerimizi 24 saat süresince alabilmek mümkündür. Özel takip yazılımımız sayesinde, kuryelerimizin nerede olduğu her an takip edilebilmektedir. Teslimat bilgileri ile ilgili detaylar ise; firmamıza iletilen e-mail adresine gönderilmektedir. Ayrıca firmamızın mobil uygulaması üzerinden de görüntülenebilmesi mümkün olmaktadır.

Sarıyer Motorlu Kurye Başvurusu

1997 yılından beri hizmet veren firmamızda çalışmak isteyenler için Sarıyer moto kurye iş ilanlarını takip etmek yerine web sitemiz aracılığı ile iş başvurusu yapabilmek mümkündür. Yapılan iş başvuruları havuzda bekletilmektedir ve uygun bir pozisyon olması durumunda bu iş ilanları arasından elemeler yapılmaktadır. Sarıyer motorlu kurye hizmeti için seçilenler ile de kısa süre içerisinde iletişime geçilmektedir. Bunun için öncelikle https://www.temkurye.com/ web sitemizin ziyaret edilmesi gereklidir. Ana sayfanın en alt kısmında bulunan insan kaynakları menümüze giriş yapılmalıdır. Açılan sayfadaki iş başvuru formu doldurulmalıdır. Bu formda; başvurmak istenen pozisyon, isim, soyisim, e-mail adresi, telefon, CV ve kısaca kişinin kendini tanıttığı bir yazı istenmektedir.