Sarıyer Moto Kurye Hizmetlerimiz


Sarıyer Moto Kurye Hizmetlerimiz

Sarıyer motor kurye hizmetinden yararlanabilmek için 0850 307 15 15 numaralı hattımızın aranması gereklidir. Ayrıca 0212 275 11 11 numaralı telefondan da ulaşabilmek mümkündür. Kurye hizmet bedellerinin ödemesi kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ayrıca Tem Kurye ile devamlı çalışmak isteyen müşterilerimiz abonelik sistemimizden de faydalanabilmektedir. Firmamızın paketleme hizmeti de bulunmaktadır. Ancak bunun için paketleme hizmeti de almak istendiğinin müşteri hizmetleri ile görüşürken söylenmesi gerekmektedir. Firmamızın yerleşimi İstanbul’dadır. Maslak ve Ümraniye olmak üzere 3 adet muhaberat ofisimiz bulunmaktadır. Merkez ofisimiz Kartal’dadır. Sarıyer moto kurye hizmetlerimiz için operasyon merkezimiz ise Şişli’dedir.

Sarıyer Moto Kurye Gidiş Dönüş Hizmeti

Sarıyer motorlu kurye ile gidiş dönüş kurye hizmeti alabilmek mümkündür. Banka ve benzeri kurumlarda evrak işleri olan müşterilerimize kolaylık olması için firmamız bu hizmeti sağlamaktadır. Bir evrağın herhangi bir kuruma götürülerek işlemden geçirilmesi ve sonrasında da gönderi sahibine tekrar ulaştırılması için gidiş dönüş hizmeti almak istendiği söylenerek firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Gönderinin ulaştırılmak istendiği yer veya gönderi sahibinin bulunduğu yer firmamız için önemli değildir. En kısa süre içerisinde en yakında bulunan motorlu kuryemizi adrese yönlendirerek teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Ancak adres bilgisinin doğru olarak verilmesi ve yapılacak işlemin doğru açıklaması büyük önem taşımaktadır.

Sarıyer Moto Kurye Hizmeti İçin Abonelik

Maslak kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz eğer devamlı olarak bizden hizmet alacak iseler; abonelik sistemimize dahil olabilmektedirler. Bu onların fiyatlandırma ve hizmetler konusunda diğer müşterilerimize göre ayrıcalık elde edebilmesini sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerinde görevli olan çalışanlarımız, abonelik işlemini gerçekleştirebilmek için bazı bilgilere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bilgilerin bulunduğu bir formun doldurulması gereklidir. Formun bir örneği firmamızda, diğer örneği ise abonelerimizde kalmaktadır. Sarıyer moto kurye hizmetleri için abone olmak isteyenlerden formda istenen bilgiler ise şunlardır:

·         Vergi levhası istenmektedir.

·         Telefon numarası ve e-mail adresinin verilmesi gereklidir.

·         Kurye hizmetleri için iletişime geçilecek olan kişinin adı, soyadı, telefon numarası ve e-mail adresi talep edilmektedir.

·         Faturalama ve ödeme sistemleri için gerekli bilgiler sunulmalıdır.

·         Abone olacak olan müşterilerimizin yararlanacakları indirimli fiyat listesi gereklidir. https://www.temkurye.com/ adresinde bu fiyatlar bulunabilmektedir.