Posta Dağıtım Servisi


Posta Dağıtım Servisi

En ucuz kuryelerden biri olarak müşterilere kaliteli hizmet vermekteyiz. Tem kurye merkez ofisimiz İstanbul’da yer almaktadır.

Kurye Hizmeti Abonelik

Tem Kurye olarak abone olan vatandaşlara aldıkları hizmetlerde indirim uygulamaktayız. Abone olmak isteyen kişiler müşteri hizmetleri aracılığı ile abonelik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aşağıda abonelik formu için gereken bilgiler yer almaktadır:

·         Vergi Levhası

·         Telefon Numarası, E-mail Adresi

·         Kurye Hizmetleri İçin Yetkili Kişilerin İsim, Soyad, Telefon, Gsm, Mail Adresi

·         Faturalama Ve Ödeme Sistemleri Bilgileri

·         Abone Müşteri İndirimli Fiyat Listesi

Tem Kurye Ücretler

Aşağıda ücretlendirmeler ile ilgili bilgiler verilmektedir:

·         Gönderiler 18:00-18:30 saatlerinde Ekspres taşınmaktadır.

·         Kurye mesai saatlerinde aranması ile birlikte 18.30’dan sonra sipariş verilmesi durumunda fiyatlandırmada gece fiyatları uygulanmaktadır.

·         Abonelik fiyatlarına KDV dâhil değildir.

·         Kuryelerin müşteriler tarafından bekletilmesi durumunda 5 dakika içerisinde olan bekletmelerden ücret alınmamaktadır.

Müşteriler gönderi fiyat hesaplama işlemlerini “www.temkurye.com “  internet adresinde yer alan “fiyat hesaplama “sekmesinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Tem Kurye Hava Kargo

Gönderi isteği bulunan müşterilerin kargoları evinden alınmaktadır. Daha sonra gönderinin yapılacağı şehre gidecek olan uçağa verilmektedir. Kargolar giden illerden karşılanarak kuryeler tarafından adreslere iletilmektedir. Aşağıda kargo gönderimlerinde karşılıklı anlaşması olan iller verilmektedir. Bu iller:

  • İstanbul - İzmir
  • Ankara - İstanbul
  • İzmir - Ankara

Tem Puan Kazanımı

Vatandaşlar kargo gönderimlerinde puan kazanma şansı elde etmektedir. Bu puanlarla birlikte alışveriş yapılabilecek mağazaların isimleri aşağıda listelenmektedir:

·         D&R

·         BOYNER

·         LC-WAİKİKİ

·         MİGROS

·         DEFACTO GİYİM

·         SARAR GİYİM

·         ÇEKUD-FİDAN BAĞIŞI

Tem Kurye İletişim

Tem kurye hakkında çalışma saatleri, gönderi fiyatları, verilen hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde yer almaktadır. Kargo gönderme ya da kargo alımı ile ilgili her türlü sorularda 444 50 44 numaralı kurye telefon hizmetimizden yararlanılabilinmektedir. Bunun yanı sıra bize abone olmak isteyen kişiler abonelik ile ilgili işlemleri hakkında müşteri hizmetlerimizden destek alabilmektedir. Merkez ofisimiz İstanbul Kartal’da yer almaktadır. Müşterilerimiz merkez ofisimize ve diğer ofislerimize gelerek de soru ve taleplerini iletebilmektedir. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan bilgi formu ile de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.