Nakliye


Hızlı Nakliye Taşımacılık Hizmetleri...

Günün her saatinde İstanbul'un her yerinde taşımacılık, nakliye işleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul'un neresinde olursanız olun acil nakliye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hatlarımızı aramanız neticesinde taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Biz hizmetlerden firma ya da birey olması farketmeksizin herkes faydalanabilmektedir.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye Hizmetiyle müşterilerinin aynı gün içinde koli ya da büyük ebat/hacimdeki her türlü gönderilerini İstanbul içinde hizmet vermekte olan konum olarak en yakın Kargo araçları ile alınarak teslim etmektedir. Bu hizmetimizle firmalar gerek müşterilerine gerekse şube ofislerine göndermek istedikleri ürün, eşya, koli ve benzeri gönderileri bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan daha az maliyetlerle gönderebilmektedir.

Tem Kurye, müşterilerinin bu ve buna benzer planlı ve sürekli taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak çözümler üretir.

* Bayilerinize ya da müşterilerinize ürün veya numune mi göndereceksiniz ?

* Bir adresten paket, ürün, koli mi aldıracaksınız ?

* Nadiren dahi olsa araçla herhangi bir taşıma işine ihtiyaç mı duyuyorsunuz ?

* Şirketinize iki araç fazla geliyor ancak bir araç da işinizi görmeye yetmiyor mu ?

Bu işleri yaptırmak için; araç alımı, kaza yapması, tamiratı, kontrol edilmesi, yenilenmesi, şoför maliyeti, işe gelememe riskleri ve sosyal haklarının beraberinde getirdiği tüm bu sorumlulukların artık sizleri düşündürmesine gerek yoktur.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye servisimizle anında tüm taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Bu gücü kullanın...

Fiyatlar sayfamızdan Arabalı Kurye seçeneğini işaretleyerek taşımacılık yaptırmak istediğiniz semtleri seçerek taşıma fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15